Praca w GM SPORTS

Firma zajmująca się sprzedażą internetową w związku z rozszerzeniem oferty poszukuje do działu sprzedaży obuwia sportowego młodą dynamiczną i sympatyczną osobę na stanowisko

Sprzedawca Internetowy

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

  Opis stanowiska:

- Stała obsługa sklepu internetowego, strony internetowej oraz sprzedaż allegro

- Doradztwo i pomoc klientom

- Kontakt z klientem za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej

- Obsługa sprzedaży – paragony, faktury, listy przewozowe

- Pakowanie produktów

Wymagania:

- Znajomość technik sprzedaży internetowej

- Podstawowa wiedza informatyczna

- Dobra znajomość pakietu MS Office (word, excel, outlook)

- Kreatywność, innowacyjność, samodzielność

- Znajomość branży obuwia sportowego (niekoniecznie)

- Znajomość programu Subiekt GT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Umowę o pracę na czas określony lub umowę zlecenia

- Możliwość współpracy B2B

- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

- Wynagrodzenie podstawowe 2.000 zł brutto plus premia uznaniowa od uzyskiwanych wyników sprzedaży

Zamknij
pixel